چگونه برای حل مشکل Call of Duty Warzone Lag

معدودی از هیچ یک از شما هنوز آن را نمی دانید Call of Duty: Warzone راه اندازی شد 10 مارس 2020. همه شما هیجان زده هستید که وارد میدان جنگ شوید و بلافاصله شروع به شلیک کنید. اما به همان اندازه پیشرفته خود ، هنوز یک بازی آنلاین است که مستعد تاخیر است. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز بدتر از این وجود ندارد LAG ها در Call of Duty که ممکن است پایان خط کشتار خود را و رتبه بندی خود را تخریب کنید. خوب ، من طرفدار بازی هستم و به دنبال حریفانی هستم که مشکلی برای مخالفت ندارند. به همین دلیل من با این راهنما آشنا شدم. اینجا چگونه می توانید Call of Duty: Warzone مشکل تاخیر را برطرف کنید.

چگونه برای حل مشکل Call of Duty Warzone Lag

چگونه برای حل مشکل Call of Duty Warzone Lag

Call of Duty – ویران کردن تجربه

تاخیرها مشکلی نیست که شما فقط هنگام بازی با آن روبرو شوید ندای وظیفه. در واقع ، در هر بازی آنلاین ، الف اتصال آهسته ممکن است آن را به روش های بسیار ناامید کننده ای تحت تأثیر قرار دهد.

خود را در وسط مسابقه چند نفره تصور کنید و شخصیت شما پیدا شود گیر نکردن هیچ کاری یا رفتن به عقب و جلو با یک مقصد ناشناخته این باید تجربه بازی شما را خراب کند.


این تنها نوع تأخیر شما نیست. اتصال یا دستگاه شما می تواند باعث شود تاخیر ورودی, که در آن سیستم عامل نمی تواند ادامه دهد با دستورات صدور خود.

به غیر از این ، ممکن است نماد شما هنگام بازی بودن در بازی گیر کند به زور از سیستم خارج شد. اگر استفاده می کنید ویندوز کامپیوتر, بخار ممکن است شما را مجازات کند برای کاری که شما حتی انجام ندادید اگر هنوز با مشکل روبرو نشده اید ، اینگونه به نظر می رسد.

 • “سرور قطع شد. اتصال به این سرور بازی Blizzard از بین رفته است. لطفاً خارج شوید و دوباره امتحان کنید. کد خطا: BLZBNTBGS000003F8. “WarZone قطع شد

در Call of Duty: Warzone ، a اتصال سریع برای لذت بردن از بازی حداکثر مورد نیاز است. اگر تاخیرهایی رخ دهد ، درست همانجوری می توانید طلسم کشتن خود را از دست بدهید. هک ، شما حتی ممکن است دریافت کنید کمرنگ حسن نیت ارائه می دهد از اشکالات و تاخیرها.

ما آن را نمی خواهیم. من به عنوان یک گیمر ، می دانم که چه چیزی را طی می کنید. با این حال ، یک اتصال آهسته فقط تجربه بازی شما را خراب نمی کند ، ممکن است قادر به ورود به بازی نخواهید بود, برای شروع بیایید نگاهی به دیگری بیاندازیم خطا اگر ارتباط شما به اندازه کافی خوب نباشد دریافت می کنید:

 •  “ارتباط ناموفق بود. دسترسی به خدمات آنلاین امکان پذیر نیست. “

برای جلوگیری از این مشکلات ، من چند آزمایش انجام داده ام. خوشحال می شوید بدانید که من توانستم تجربه بازی CoD خود را بهینه کنم.

نگران نباشید ، شما نیز قادر به انجام این کار خواهید بود. فقط این راهنمای جامع را دنبال کنید و شما بازی Call of Duty: Warzone را پخش خواهید کرد بدون تاخیر و با سرعت بسیار عالی.

بسیاری از کاربران شکایت کرده اند

بعد از انتشار آن ، بازیکنان از میزان قابل توجهی تاخیر سرور شکایت کرده اند. اکنون تأیید شده است که به دلیل چندین مورد بوده است توزیع انکار حملات خدمات (DDoS).

اینها حملات Blizzard و Activision را هدف قرار داد. با این حال ، دو شرکت اظهار داشتند که با آنها برخورد کرده اند و بازیکنان می توانند در بازی برگشت و از آن لذت ببرند. 

بلیزارد اظهار داشت که اکنون تا سه شنبه ، مدتی است که با چنین حملاتی DDoS سر و کار داشته است, مسابقه هفدهم ، 2020 مثالی بودن.

بلیزارد حوادث DDoS بیشتری را ثبت کرد و از طریق حساب های پشتیبانی آنها را تصدیق کرد. 

حملات DDOS علیه ارائه دهندگان شبکه که ما از آنها نظارت می کردیم به پایان رسید. اگر هنوز قادر به ورود به سیستم نیستید https://t.co/W9Koj6IaqS را امتحان کنید. “

از آن زمان ، از جمله سه روز قبل ، این حملات تقریباً هر روز اتفاق افتاده است 21 مارس

CoD: Warzone تنها بازی تحت تأثیر بازی نیست حملات DDoS. با این حال ، این بدان معنی نیست که نمی توان از آن اجتناب کرد ، که دلیل اصلی وجود این راهنما است.

بهترین راه برای رفع ندای وظیفه: تاخیرهای Warzone

آرم VPNتاخیر, همچنین به سادگی به عنوان اشاره شده است پینگ, مقدار زمانی است که داده ها برای مسافرت بین مکان ها ، و در میلی ثانیه اندازه گیری می شوند. در حالی که برخی راهنماهای راهنما ممکن است اعلام کنند که هیچ کاری درمورد پینگ شما وجود ندارد ، من التماس می کنم متفاوت باشد.

در صورت استفاده از a می توانید قطعاً پینگ را کاهش دهید شبکه خصوصی مجازی. معروف به VPN ، اینها ابزارهای امنیت سایبری هستند که به محافظت از داده های شما کمک می کنند و به شما امکان می دهند به جای ISP ها از سرورهای اختصاصی استفاده کنید..

با اتصال به یک سرور ، داده های شما از طریق یک تونل خصوصی جریان می یابند ، در این فرآیند رمزگذاری می شوند و در برابر انواع محافظت می شوند حملات سایبری و تلاش های کنجکاوی. هنگامی که داده ها رمزگذاری شده اند و شما هویت پنهان است, می توانید دور بزنید پرتاب ISP عادت به عنوان یکی از اصلی ترین دلایلی که سرعت اتصال سریع شما در بیشتر مواقع ایجاد می شود.

این همش نیست. همچنین از شما محافظت می کند حملات DDoS که در دنیای بازی های آنلاین بسیار رایج شده اند. یک VPN مکان شما را پنهان می کند و در کشوری که انتخاب شماست ، آدرس IP را به شما اختصاص می دهد. وقتی می خواهید خرید کنید ، به خیلی کمک می کند کالاهای درون بازی یا دسترسی به بازی در منطقه ای که در دسترس نیست.

در روسیه ، پلی استیشن به صورت دیجیتالی بازی را نمی فروشد. بنابراین ، اگر شما در آنجا زندگی می کنید, اتصال به یک سرور, بیایید در ایالات متحده بگوییم ، و بازی خواهد بود در دسترس برای خرید.

در اینجا چه VPN می تواند به شما کمک کند با استفاده از CoD استفاده کنید: Warzone:

 • یک سرور سریع انتخاب کنید.
 • بازی های منحصر به فرد منطقه را خریداری کنید.
 • تاخیرها و تاخیرها را کاهش دهید.
 • دور زدن اتصال ISP.
 • امنیت و حریم خصوصی را بالا می برد.
 • سرورها را تغییر دهید تا با سایر بازیکنان در سراسر جهان بازی کنید.

رفع مشکل تاخیر

اکنون که می دانید VPN چیست و توانایی آن را دارد ، بگذارید به شما نشان دهم چگونه می توانید از مشکل عقب افتادگی خود خلاص شوید. اول ، شما باید پینگ خود را بررسی کنید.

اکتیویژن این امکان را برای شما فراهم کرده است که پینگ خود را از درون بازی مشاهده کنید. بنابراین ، قبل از اینکه بتوانیم کاری انجام دهیم ، باید ببینیم که چه چیزهایی دارد پینگ به نظر می رسد در ابتدا ، شاید اکنون خوب باشد. ما به عنوان نمونه از PS4 استفاده کردیم:

 1. ابتدا بازی را راه اندازی کنید ، وارد یک لابی شوید و یک مسابقه را شروع کنید.
 2. بعد روی آن کلیک کنید دکمه گزینه ها و سر به سمت تنظیمات منو.
 3. حالا برو گزینه ها, به معنای واقعی کلمه.گزینه های WarZone
 4. اکنون ، کلیک کنید حساب.تنظیمات حساب WarZone
 5. شما پیدا خواهید کرد وضعیت تأخیر در سمت راست وسط صفحه قرار دارد.WarZone Latency

همانطور که می بینید ، وضعیت تأخیر کاملاً بد است ، اما ما یک مشکل برای آن داریم. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که ما در وهله اول به این راهنما آورده ایم.

فیلم در بالا به شما همان دستورالعمل ها را می دهد فرایند تصویری جامع. اگر مراحل کافی نبودند ، آن را بررسی کنید.

با استفاده از VPN

اکنون که پینگ خود را می دانید ، می توانید در مورد آن کاری انجام دهید. اگر این چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اولین, در یک سرویس معتبر VPN مشترک شوید دارای سرورهای سریع در سراسر جهان است. ما در مورد بازی های آنلاین صحبت می کنیم ، بنابراین ExpressVPN بسیار توصیه می شود.
 2. اگر از Windows PC استفاده می کنید ، می توانید مشتری اختصاصی آنها را در دستگاه خود بارگیری کنید. در مورد کسانی که CoD را در Xbox One و PS4 خود بازی می کنند ، شما باید VPN را روی روتر خود نصب کنید زیرا با کنسول شما سازگار نیست.
 3. اکنون با حساب خود وارد شوید و اتصال به یک سرور نزدیک به مکان شما واقع شده است.
 4. پس از برقراری ارتباط, وضعیت پینگ خود را دوباره بررسی کنید.
 5. متوجه خواهید شد که زمان پینگ شما است کاهش.

در صورتی که ExpressVPN آن چیزی نبود که به دنبال آن هستید ، همیشه می توانید یکی از این موارد را استفاده کنید VPN برتر برای Call of Duty: منطقه جنگی. آنها بسیار مطمئن ، سریع هستند و بهترین امنیت را در صنعت نیز ارائه می دهند.

اگر به دنبال اتصال سریع تری هستید ، همیشه می توانید سرورهای DNS را روی سیستم عامل خود تغییر دهید. اگر راه خود را در اطراف آن بدانید بسیار آسان است. در صورت نداشتن ، چند راهنما برای کمک به شما در اینجا وجود دارد:

 • تغییر سرورهای DNS در پلی استیشن 4.
 • تغییر سرورهای DNS در Xbox One.

یک VPN کافی نیست؟ در اینجا چند ترفند وجود دارد

یک VPN می تواند کارهای زیادی برای بهبود تجربه بازی شما انجام دهد ، اما آیا می تواند به تنهایی این کار را انجام دهد؟ اگر به شما بگویم که می توانید در طول روند نیز به شما کمک کنید چه خواهید گفت؟ بله. این درست است. وجود دارد چند ترفند می توانید برای بهینه سازی عملکرد دستگاه خود استفاده کنید. بیا یک نگاهی بیندازیم:

 • تنظیمات تصویری را در گزینه های CoD تنظیم کنید.
 • آخرین درایورهای انویدیا یا AMD را دریافت کنید.
 • برای کمک به استخرهای مخصوص بازی ، با ISP خود تماس بگیرید.
 • Wi-Fi را در دستگاههای دیگر که ممکن است اتصال را قطع کنند غیرفعال کنید.
 • به جای Wi-Fi از یک اتصال سیمی استفاده کنید.
 • دستگاه شما ممکن است برنامه هایی را در پس زمینه اجرا کند. حتماً همه آنها را ببندید تا در RAM صرفه جویی کنید.
 • تمام بارگیری هایی را که ممکن است در دستگاه شما انجام شود متوقف کنید. این مخصوصاً مربوط به PS4 و Xbox است زیرا به روزرسانی ها مکرر هستند.
 • کنترلر شما ترجیح داده می شود که مستقیماً به جای بلوتوث به کنسول وصل شود. اگر توجه داشته باشید ، متخصصان همیشه از کنترلرهای متصل به سیم ، ماوس و صفحه کلید استفاده می کنند. این باعث افزایش تاخیرهای ورودی می شود.

CoD: حل مسئله Warzone رفع شده – افکار نهایی

بازی شگفت انگیز است. فعال سازی ویژگی های اضافی برای لذت بردن از هر کس اضافه شده است. با این حال ، در صورت وقوع تاخیر ، می توانید حداکثر لذت را ببرید. به همین دلیل است که من در وهله اول با این راهنما آشنا شدم.

اکنون وسایلی برای بازی کردن دارید بازی CoD جدید بدون دردسر در جاده. برو جلو و همه آنها را شلیک کنید. اگر راهنمایی دیگری برای اضافه کردن دارید ، لطفاً آنها را در این قسمت به اشتراک بگذارید نظرات زیر.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me