پنهان کردن آدرس IP در Kodi – چگونه با VPN

چگونه آدرس IP خود را در Kodi با VPN مخفی کنم? Kodi یک نرم افزار قدرتمند است که به شما امکان می دهد ویدئوهای مختلف آنلاین را پخش کنید. همچنین می توانید از Kodi برای تماشای فیلم هایی که در دستگاه های دیگر در شبکه خانگی شما هستند استفاده کنید. محبوبیت Kodi رو به افزایش است. یكی از سؤالاتی كه از من زیاد پرسیده می شود این است كه آیا باید چنین باشد آدرس IP خود را هنگام استفاده از Kodi مخفی کنید یا نه. اگر در درجه اول از Kodi خود برای اهداف پخش محلی استفاده می کنید ، به عنوان مثال تماشای فیلم از هارد محلی خود را به عنوان مثال ، احتمالاً نیازی به نگرانی بیش از حد ندارید. با این حال ، اگر شما برای تماشای فیلم ، نمایش تلویزیونی از Kodi استفاده کنید, و ورزش زنده آنلاین, از طریق غیر رسمی کد های اضافی, شما نیاز به در نظر گرفتن استفاده از VPN. موارد زیر را بخوانید آموزش مرحله به مرحله بر نحوه مخفی کردن آدرس IP در Kodi به منظور. واسه اینکه. برای اینکه فیلم ها را بطور ناشناس تماشا کنید و خصوصی.

آدرس IP را در Kodi How با VPN مخفی کنید

آدرس IP را در Kodi How با VPN مخفی کنید

آیا باید هنگام استفاده از Kodi آدرس IP خود را مخفی کنم?

خلاصه ، بله, هنگام استفاده از Kodi باید آدرس IP خود را مخفی کنید. در بسیاری از کشورها ، پخش محتوای که ممکن است شخص در نظر بگیرد نقض قوانین حق تکثیر غیرقانونی است یک خط نازک بین آنچه که برای پخش جریان قانونی و آنچه که غیرقانونی است وجود دارد. ترول های حق چاپ اغلب از آن منطقه خاکستری برای آزار کاربران اینترنت استفاده می کنند و آنها را به پرداخت غرامت پرداخت می کنند بارگیری / تماشای فیلم غیرقانونی در Kodi یا سایر دستگاهها در بسیاری موارد ، کاربران Kodi از دریافت خبر داده اند نامه های هشدار دهنده از آنها ISP ها. این نگران کننده است نه به دلیل خود نامه هشدار دهنده ، بلکه برای این واقعیت است که بدون شک ثابت می کند که شما ISP در حال جاسوسی در فعالیت های آنلاین شما است.

اگر ایده خود را دوست ندارید ISP در حال استراق سمع در مورد فعالیت آنلاین خود ، پس باید جدی استفاده کنید VPN, نه تنها برای Kodi ، بلکه حتی برای مرور هر روز وب شما.


چگونه آدرس IP را روی Kodi مخفی کنیم?

آدرس IP شما در اصل است چاپ انگشت دیجیتال. شما را آشکار می کند اطلاعات شخصی و حتی شما موقعیت فیزیکی. به همین دلیل بسیار مهم است آدرس IP خود را مخفی کنید به منظور. واسه اینکه. برای اینکه از حریم خصوصی خود محافظت کنید.

  • روشهای زیادی وجود دارد آدرس IP خود را خراب کنید شامل تور ، پروکسی, یا یک شبکه خصوصی مجازی.
  • کارآمدترین روش برای آدرس های IP را ماسک کنید است VPN.
  • VPN نه تنها آدرس IP خود را پنهان می کند, آن را نیز رمزگذاری می شود همه ترافیک شما و مکان آنلاین شما را فریب می دهد.
  • می توانید از VPN برای یک لایه اضافی از امنیت آنلاین و همچنین استفاده کنید از محدودیت های جغرافیایی خودداری کنید تحمیل شده geoblocked کانالهای جریان مانند نتفلیکس ، iPlayer بی بی سی ، هولو, و HBO برو, همه آنها کد های اضافی.

نحوه تنظیم VPN در Kodi برای مخفی کردن آدرس IP?

نصب VPN با دستگاه دیگر متفاوت است. خوشبختانه ، تمام ارائه دهندگان اصلی VPN دارند برنامه های VPN که فرآیند نصب را بسیار تسهیل می کند.

  1. برای رایانه های شخصی ، Mac ، Firestick ، ​​iPhone ، iPad ، Linux و Android, می توانید برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید.
  2. سپس ، به سادگی به یک سرور VPN وصل شوید به آدرس IP خود را مخفی کنید.
  3. پس از اتمام ، Kodi و فیلم ها را بطور ناشناس تماشا کنید.

اگر نمی خواهید نرم افزار اضافی را روی دستگاه پخش خود نصب کنید ، می توانید VPN را بصورت دستی نصب کنید بدون نیاز به یک برنامه. اگر با دقت دستورالعمل را رعایت کنید ، روش نصب هنوز هم در این حالت بسیار ساده است.

سرانجام ، اگر نمی خواهید VPN را به صورت دستی بر روی هر دستگاه نصب کنید ، می توانید اتصال VPN را روی روتر خود تنظیم کنید بجای. در این حالت ، تمام دستگاههای پخش شده به آن روتر متصل می شوند همان سرور VPN.

بهترین VPN برای پنهان کردن آدرس IP در Kodi

جستجوی سریع گوگل صدها ارائه دهنده مختلف VPN را نشان می دهد. اما ، به كداميك از اين خدمات VPN قابل اعتماد است. اگر یک ارائه دهنده VPN می خواهید که به صورت آنلاین از شما ارزشمند باشد حریم خصوصی و است سازگار با Kodi, قابل اعتماد و متخصص ExpressVPN. آنها گزارشهای مربوط به فعالیت مرور خود را حفظ نکنید و دارای چندین سرورهای VPN در سراسر جهان من موارد دیگری را ذکر کرده ام ارائه دهندگان VPN معتبر برتر می توانید استفاده کنید آدرس IP خود را مخفی کنید در کدي در جدول زير.

چگونه IP را در Kodi FireStick مخفی کنیم

اگر Kodi را در FireStick خود نصب کرده اید ، می توانید با نصب یک برنامه VPN روی آن ، از آموزش زیر استفاده کنید تا آدرس IP خود را در Fire TV مخفی کنید..

نحوه مخفی کردن آدرس IP در Kodi با VPN

شما حریم خصوصی و امنیت هیچ چیز به آسانی گرفته نمی شود. خواه بخواهی فیلم ها را به صورت ناشناس جریان دهید, ایمن را در وب مرور کنید, یا دانلود فایل ها با آگاهی کامل که هیچ کس از شما در حال استراق سویی نیست. اگر در مورد امنیت خود به صورت آنلاین جدی هستید ، استفاده کنید VPN به آدرس IP خود را روی Kodi مخفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از مزایای VPN ، یا اگر مشکل دارید VPN را بر روی Kodi خود تنظیم کنید, لطفا در زیر نظر بدهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me