شبکه جهانی هک کردن Fortnite – حتی نوجوانان بانک می کنند!

شنیده اید که سارقان دزدی می کنند هنر یا جواهرات و سپس فروش آنها در بازار سیاه به قیمت یک جهنم سود. شما احتمالاً نامحدود فیلم هایی را مشاهده کرده اید که اساس آنها بر این ایده است. آیا می دانید ، این چیزی محدود به دنیای واقعی نیست؟ یک شبکه هک جهانی Fortnite در حال سرقت حساب سایر بازیکنان و فروش “پوست” در بازار الکترونیکی است ، و آنها یک جهنم سود را به دست می آورند..

شبکه جهانی هک کردن Fortnite - حتی نوجوانان بانک می کنند!

شبکه جهانی هک کردن Fortnite – حتی نوجوانان در حال ساخت بانک هستند!

چه معامله ای با شبکه جهانی هک کردن Fortnite است?

همه ما می دانیم که Fortnite یک بازی رایگان برای بازی است. با این حال ، شما می توانید تجارت مناسب و مناسب سکه را در پوست های انحصاری و نادر انجام دهید. در حالی که این غیرقانونی نیست ، برخی از مردم فقط نمی خواهند طبق قوانین بازی کنند.

حدود 20 هکر به BBC گفتند که آنها سرقت حساب های مردم و فروش پوست در بازار سیاه است. (بله ، بازیهای الکترونیکی بازار سیاه دارند …)


یکی از هکرها ، که ظاهراً تنها 14 سال سن دارد ، به BBC گفت: “درباره همه” چگونگی وقوع هک ها را به وی بی بی سی داد. در اینجا نحوه عملکرد Global Fortnite Hacking Network آورده شده است:

 • آنها به موارد نام کاربری و رمزهای عبور منتشر شده به صورت آنلاین که از نقض داده های مختلف جمع آوری شده است ، دسترسی دارند.
 • سپس ، آنها از ابزارهای هک کردن خارج از قفسه برای استفاده از این اعتبارنامه استفاده می کنند.
 • آنها حساب را در دست می گیرند و 2FA را فعال می کنند تا مالک واقعی از پس گرفتن آن جلوگیری کند.
 • آنها پس از ارزیابی “غارت” ، آن را به یک انجمن آنلاین بسیار پاسخگو می فروشند.

او همچنین گفت که اولین ترک Fortnite او به پرداخت 1500 پوند آسان پرداخت!

هک کردن چیز جدیدی در انجمن بازی ها نیست و این قطعاً اولین کسی نیست که درباره هک Fortnite شنیده ایم. با این حال ، این چیزی است که می توانید از آن جلوگیری کنید.

نحوه ایمن نگه داشتن حساب کاربری Fornite

2FA خود را روشن کنید

یک بار دیگر برای مخاطب در پشت:

دور زدن. بر. شما دو عامل. احراز هویت.

آیا می دانید اولین کاری که این هکرها انجام می دهند وقتی دست خود را به یک حساب کاربری می گیرند چیست? آنها 2FA را روشن می کنند.

نمی توانم تأکید کنم که این ویژگی خاص چقدر اهمیت دارد. با این کار حتی اگر رمز عبور شما را داشته باشد ، آنها نمی توانند به حساب شما دسترسی پیدا کنند. این احتمالاً یکی از مهمترین ویژگی های امنیتی احتیاطی است که در آنجا وجود دارد ، و من هنوز هم افرادی را نمی بینم که از آن استفاده می کنند.

در اینجا نحوه تبدیل 2FA در حساب Fortnite شما آمده است:

 1. به EpicGames.com بروید
 2. وارد شدن به حساب شما.
 3. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات حساب.
 4. کلیک کنید کلمه عبور & امنیت.
 5. به پایین صفحه رجوع کنید.
 6. فعال کردن احراز هویت دو عاملی.
 7. گزینه تأیید اعتبار را که دوست دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید (ایمیل یا برنامه). پیشنهاد می کنم از یک برنامه تأیید اعتبار استفاده کنید.

آنجا. ساده است. حالا لطفاً ، این کار را انجام دهید. این به قدری مهم است که حماسه حتی به افرادی که این ویژگی را روشن می کنند ، یک جایزه اضافه کرد. شما لوازم جانبی بازی را دریافت می کنید.

رمزعبور قوی و منحصر به فردی را انتخاب کنید

این نکته باید نگران کننده دیگری باشد ، اما این چیزی است که همه ما در آخر به آن دچار می شویم.

بیایید بگوییم که شما از همان رمز عبور برای حساب Fortnite خود با استفاده از آن برای رسانه های اجتماعی استفاده می کنید. یک روز ، حساب SM شما هک می شود و رمز عبور شما در معرض دید قرار می گیرد. شما رمزعبور SM خود را تغییر می دهید اما همان Fortnite (یا هر چیز دیگری) را نگه دارید. اکنون ، یک گذرواژه در معرض محافظت از آن حساب دارید.

برای جلوگیری از این امر ، باید برای هر حسابی که دارید ، یک رمزعبور قوی و منحصر به فرد ایجاد کنید. می دانم که این مسئله آزار دهنده است ، و پیگیری بارهای کلمه عبور غیرممکن به نظر می رسد. پیشنهاد می کنم برای این کار از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید. با این وجود بهتر است یک برگه اکسل با حساب کاربری و رمزهای عبور خود داشته باشید و KEEP IT OFFLINE را حفظ کنید.

انجام ندهید:

 • از کلمات متداول استفاده کنید.
 • نامهایی را اضافه کنید که به معنای چیزی برای شما باشد (مانند نام حیوان خانگی ، نام خانواده یا هر چیزی که کسی بتواند حدس بزند)
 • فراموش نکنید که از نمادها در رمز عبور خود استفاده کنید. متنوع تر ، شایسته تر.
 • خندق با استفاده از اعداد و سرمایه در هنگام ایجاد رمز ورود.

بازی با VPN

نکته آخر من برای ایمن نگه داشتن حساب Fortnite شما استفاده از VPN به طور مداوم هنگام بازی است.

مختصر برای شبکه خصوصی مجازی ، VPN ابزاری است که داده های شما را رمزگذاری می کند و بارگیری مجدد ترافیک شما از طریق سرورهای امن خود را انجام می دهد..

این بدان معنی است که یک VPN از سرقت اطلاعات یا هک شدن در اتصال شما ، از جمله ISP ، هرکسی را متوقف می کند. مطمئن شوید که VPN خود را در لحظه اتصال به اینترنت روشن کنید (یا بهتر است با این وجود آن را روی روتر خود نصب کنید).

کارشناسان VPN ما قبلاً مقاله مفصلی در مورد بهترین VPN هایی که می توانید برای Fortnite استفاده کنید ، نوشتند.

TLDR: ExpressVPN به دلیل خدمات بی عیب و نقص همه جانبه خود در صدر جدول قرار گرفت ، که می توانید در اینجا بخوانید.

من همچنین شما را تشویق می كنم كه مقاله های ما را بررسی كنید كه جزئیاتی از اینكه چرا VPN می تواند تجربه Fortnite شما را تقویت كند ، از ممنوعیت IP Fortnite دور بزند ، و حتی بازی را در مدرسه (یا محل كار یا هر جای دیگر نیز باز كند)..

شبکه جهانی هک کردن Fortnite – افکار نهایی

بنابراین ، امیدوارم که این مقاله بالاخره شما را متقاعد کند که یک رویکرد پیشگیرانه تر در قبال امنیت خود داشته باشید. من جذابیت بازی های آنلاین را می فهمم ، یعنی به معنای واقعی کلمه تمام کاری که هنگام شب به خانه می شوم انجام می دهم. به گفته این ، جامعه بازی دوستانه یا اخلاقی ترین جامعه در آنجا نیست. این شبکه هک جهانی Fortnite پدیده جدیدی نیست. این بسیار مهم است که بدانید چگونه می توانید در هنگام بازی از خود محافظت کنید و به روز باشید تا همه برنامه نویسان ویژگی امنیتی جدید را رها کنید. باور کنید همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید … من یاد گرفتم که بازگشت سخت وقتی WoW به معنای واقعی کل زندگی من بود.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me