5 امن ترین پلتفرم رسانه های اجتماعی در جهان

رسانه های اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مدرن است. با تمام مزایایی که رسانه های اجتماعی برای ما به ارمغان می آورند ، اتفاق قابل توجهی از آن می گیرد. از زمان ورود به اینترنت نگرانی های امنیتی درباره حول محور رسانه های اجتماعی رو به افزایش است. فقط در طی این دهه ، بسیاری از موارد مهم اتفاق افتاده است بحث و گفتگو در مورد حریم خصوصی رسانه های اجتماعی. بنابراین ، منطقی است که از شخصی محافظت کنیم هویت آنلاین و از آنچه رسانه های اجتماعی برای ارائه استفاده می کنند ، بیشترین استفاده را ببرید. با این گفته ، در اینجا 5 مورد ذکر شده است بهترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی امن همین الان:

بهترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی امن

5 سکوی امن رسانه اجتماعی که اکنون استفاده می کنید

اگر از خانه خود بیرون بروید ، به سختی می توانید کسی را پیدا کنید که حساب کاربری نداشته باشد فیس بوک و توییتر. اینستاگرام برای بازاریابان و مدل ها پول بزرگی است و حتی می توانید از آنها حرفه ای کنید. جاستین بیبر تنها نیست YouTube ستاره به صنعت بزرگ ضربه! 

با این حال ، سیستم عامل های محبوب مانند فیس بوک ممکن است حریم خصوصی آنلاین شما را به خطر اندازد. اخیراً گزارش شده است که فیس بوک از دوربین شما برای حمله به این امتیاز گرامی استفاده می کند. و همچنین ، فراموش نکنید که در مورد رسوایی در سال 2018.

لینکدین

آیکون LinkdinLinkedIn مسلماً این است پلت فرم رسانه های اجتماعی محبوب ترین حرفه ای در جهان امروز این هر دو را ارائه می دهد تنظیمات حساب رایگان و پولی و در سراسر جهان توسط متخصصان بی شماری مورد استفاده قرار می گیرد. به طور دقیق ، می توانید بیش از انتظار داشته باشید 575+ میلیون کاربران در سطح جهانی.


از آنجا که این شبکه به حرفه ای ها و مشاغل ارائه می دهد ، بسیار قوی است مکانیسم امنیتی. همچنین به استخدام کنندگان امکان می دهد از طریق گزینه های فعال شغلی خود به استخدامهای احتمالی دست یابند. 

با تمام آنچه گفته شد ، LinkedIn ویژگیهای بسیار کلیدی را از دست نمی دهد. پیام های رمزگذاری شده هنوز در دسترس نیست در وب سایت و برنامه این می تواند ارتباطات محرمانه بالقوه بین هر دو طرف را به خطر اندازد.

علاوه بر این ، از داده های کاملاً مفصلی استفاده می کند ویژگی سیاست حفظ حریم خصوصی. اکثر آنها تصمیم می گیرند که با آن کنار نروند. بنابراین ، شما افرادی در آنجا دارید که ممکن است آنها را نشناسند نحوه استفاده از داده های آنها.

توییتر

نماد توییترتوییتر در میان این موارد است بزرگ 3 از دنیای رسانه های اجتماعی و در میان امن ترین. از سال 2019 ، این پلتفرم بیش از 321 میلیون کاربر فعال. همچنین به طور مداوم نوار را بالا می برد حریم خصوصی و همچنین حقوق آنلاین برای کاربران از زمان شروع آن.

مانند سایر رسانه های اجتماعی ، واقعاً نمی توانید هیچ یک از توییتهایی را که دوباره ایجاد کرده اید ، دریافت کنید. ممکن است توییتهای شما هرگز حذف نشوند. برخی موارد نشان داده اند که توییت های بیش از یک دهه بوده است در انبارها ذخیره می شود.

گفته می شود ، برای کاربر اصلی ، توییتر یک پیشنهاد دارد درجه بالایی از امنیت و مقدار زیادی گزینه های امنیتی و حریم خصوصی. اینها همیشه مطابقت خوبی با اینها ندارند حملات بیشمار ساخته شده توسط هکرها ، اما هنوز هم کار مناسبی انجام می دهد. گفت, اختیار کاربر وقتی در این بستر رسانه اجتماعی هستید ، به شما توصیه می شود.

Reddit

نماد Redditاگر فیس بوک Reddit بطور آنلاین آنلاین است و برجسته رسانه های اجتماعی جهانی است. این شبکه گسترده از موضوعات حاوی بیت های بی شماری است اطلاعات ، نظرات و دیدگاه های انتقادی در هیچ جای دیگر یافت نشد با بیش از ماهانه فعال 330 میلیون کاربران, هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که ممکن است شما را از بین ببرد.

بهترین ویژگی Reddit این است که هست تقریبا ناشناس. در حالی که هیچ نوع ارائه نمی دهد رمزگذاری, ردیابی هویت پوستر است کار ساده ای نیست. 

در عین حال ، Reddit می تواند مکانی باشد که ممکن است با آن روبرو شوید رفتار سمی. بیشتر افرادی که راه خود را از طریق اینترنت نمی دانند Reddit را پیدا می کنند حرکت به سختی.

هنوز هم اگر به دنبال یک سکوی امن ، بدون کنترل و باز رسانه های اجتماعی, Reddit همان جایی است که شما می خواهید باشید.

واتساپ

نماد WhatsAppدر حالی که از لحاظ فنی یک برنامه پیام رسانی است ، واتساپ همچنین می تواند به عنوان یک بستر رسانه اجتماعی فعالیت کند.

برای این منظور ، آن را قوی ارائه می دهد رمزگذاری P2P ، ویژگی های امنیتی داخلی ، جمع آوری داده های صفر, و چندین مزیت دیگر.

کاملاً واضح است که چرا این برنامه باید در بخش امنیتی بالا باشد. واتس اپ بیش از ماهانه 1.5 میلیارد کاربر فعال, و آن را به محبوب ترین برنامه پیام رسان موبایل در سراسر جهان تبدیل کرده است.

در سمت تلنگر ، از آن استفاده می کند شماره تلفن شخص, که می تواند یک آشکار بزرگ برای هر هکر احتمالی باشد. اکنون ، واتساپ اخیراً ساخته است کراوات با فیس بوک, و این ممکن است منجر شود برخی از نگرانی های امنیتی. که ما را به آخرین رسوایی که WhatsApp باید طی سال گذشته طی کرده ، می رساند.

بیشتر از 1400 کاربر WhatsApp شروع به گرفتن تماس تلفنی مخرب کرد. این کاربران دارای بخش قابل توجهی از مقامات بلندپایه دولتی و نظامی هستند که در سراسر کشور پخش می شوند 20 کشور. گزارش شده است که تلفنهای آنها با استفاده از نوعی هک شده اند گرفتن بدافزار فروخته شده توسط NSO Group ، یک شرکت سایبری در فضای مجازی اسرائیلی.

WhatsApp علیه ابزار هکری که توسط این شرکت اسرائیلی ایجاد شده بود ، دادخواست قضائی کرد. اما در حال حاضر ، قبل از پاسخ دادن به هرگونه تماس و یا به اشتراک گذاشتن پیام غیر ضروری با دوستان خود ، مراقب باشید.

ترکیب پروفایل های رسانه های اجتماعی با اعداد بینش نسبتاً کاملی درباره هر شخص است. بنابراین نیاز به استفاده از واتساپ با احتیاط وجود دارد ، به خصوص اگر آن را با خود پیوند دهید حساب FB.

تلگرام

سکوی امن رسانه های اجتماعی - نماد تلگراماگر گرفتی واتساپ و از ویژگی های امنیتی آن برای حفظ حریم خصوصی استفاده می کنید ، Telegram را دریافت می کنید. از سال 2018 ، برنامه پیام رسانی موبایل مبتنی بر ابر Telegram به پایان رسید 200 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان

این برنامه پیام رسانی به عنوان یکی از برنامه های کاربردی در نظر گرفته شده است امن ترین بر iOS و Android فروشگاه های برنامه گذشته از ارائه عالی رمزگذاری P2P, همچنین گزینه های متن ارسال زیادی را ارائه می دهد.

از مهمترین موارد این است گزینه خود تخریب, که به شما امکان می دهد تنظیم کنید تایمر روی پیام هنگامی که تایمر خاموش شد ، پیام است حذف شده و غیر قابل بازیابی می شود.

همانند Whatsapp ، تلگرام به شما احتیاج دارد شماره تلفن برای ارتباط با شما با این حال ، یک بار آن را دریافت کنید ، وجود دارد بدون جمع آوری داده ها فراتر از حداقل برهنه اکنون ، شما از مشعل استفاده می کنید سیم کارتها یا حتی Burner.com برای استفاده از اتصالات یک طرفه و ایمن استفاده از Telegram.

نحوه استفاده ایمن از رسانه های اجتماعی?

بسیاری از روشهای مختلف وجود دارد از حساب رسانه اجتماعی خود محافظت کنید. اما برای این کار ، شما باید فاکتورهای اصلی که ممکن است حریم خصوصی شما را به خطر اندازد ، هدف قرار دهید. در زیر ، مهمترین قسمت های حساب خود را که باید محافظت و محافظت شوند پیدا خواهید کرد. آن ها اینجا هستند.

کلمه عبور

رمز عبور شما اول و مهمترین خط دفاع در حساب آنلاین خود شما باید یک رمزعبور قوی تنظیم کنید برای همه حساب رسانه های اجتماعی.

در حالت ایده آل ، شما باید یک رمز عبور جداگانه داشته باشد برای هر حساب این می تواند به یاد داشته باشید کار سختی است ، بنابراین ممکن است استفاده از یک مدیر رمزعبور کار کند. همچنین عبارات عبارتی که مواردی مانند آنها را در بر می گیرد اعداد و نمادها معمولاً بسیار ایمن تر از آنهایی هستند که فقط بر اساس نامه هستند.

بعضی اوقات ، نمی توانید بفهمید که پسورد را انتخاب کنید یا ایجاد کنید. به همین دلیل برنامه ها و ابزارهایی برای انجام کار برای خود دارید. من در مورد صحبت کردن هستم ژنراتورهای رمز عبور قوی.

شما می توانید از این ابزار برای اختصاص دادن یک heck of a استفاده کنید رمز عبور قوی برای حساب های خود ، آن را غیر ممکن برای هر هکر غیر ممکن است رمزعبور سخت رمزگشایی خود را حدس بزنید و به دست آورید.

پست الکترونیک

هک کردن ایمیل ها آسان است ، و اگر یک حساب رسانه اجتماعی در آن پیوند دارید ، محتاط باشید. ایمیل های فیشینگ به عنوان خود شما FB یا Instagram ایمیل ممکن است در صندوق ورودی شما ظاهر شود.

بهترین راه برای مقابله با این موارد این است که به سادگی دریابید که در ایمیل های فیشینگ چه باید جستجو کنید. اگر می دانید که چگونه به آنها توجه کنید ، می توانید از سهولت نسبی آنها جلوگیری کنید.

راه دیگر برای جلوگیری از چنین طرح هایی ، استفاده از این روش ها است به صفحه رسمی خود مراجعه کنید. اگر از حساب رسانه اجتماعی خود ایمیلی دریافت کردید, روی پیوند کلیک نکنید ارائه شده در داخل. کافی است به صفحه رسمی رسانه های اجتماعی سر بزنید و آنجا را بررسی کنید.

محل

بر اساس موقعیت مکانی خدمات به یک سنگ بنای تبدیل شده اند رسانه های اجتماعی امروز. با این حال ، آنها تهدیدی جدی برای شما ایجاد می کنند امنیت و حریم خصوصی.

به طور کلی ، صحبت کردن بهتر است که رسانه های اجتماعی خود را حفظ کنید خدمات مکان خاموش است. این ممکن است در بعضی مواقع دشوار باشد ، اما شما را از ردیابی در همه جا باز می دارد. به علاوه ، شما همچنین می توانید از دوستان و خانواده خود محافظت کنید با انجام این کار.

برنامه های رسانه های اجتماعی که باید از آنها دوری کنید

در حالی که برترین موارد فوق برای تأمین اعتبارات رسانه های اجتماعی شما بیش از حد کافی است ، من می خواهم در مورد سیستم عامل هایی صحبت کنم که هنگام ذکر کردن باید به روشی دیگر نگاه کنید. برخی از آنها مانند اسنپ چت بسیار محبوب هستند.

استفاده از این برنامه رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است ، اما بدون نقض امنیتی خاصی همراه نیست. در سال 2014 ، این برنامه برای فاش کردن عکسهای خصوصی کاربران هک شد. نتیجه فاجعه بار بود 90،000 عکس صریح برداشت شد. این فقط یک مثال است. اکنون ، به من نشان می دهم که برای محافظت از حریم شخصی خود و در برخی موارد خود ، از کدام برنامه های رسانه های اجتماعی باید اجتناب کنید:

  • اسنپ ​​چت
  • تینر
  • نجوا
  • اومگل
  • مخلوط کن
  • مهمانی خانگی
  • تامبلر
  • بیگو زنده

چه چیزی آینده رسانه های اجتماعی را برای حفظ حریم شخصی افراد حفظ می کند?

رسانه های اجتماعی اکنون بخشی ذاتی از زندگی ما است. بعید نیست که امنیت آنلاین بدون اینکه به خودتان بدهید ، استحکام بیشتری پیدا می کند توجه مستقیم و مداوم. اطمینان حاصل کنید که چگونه می دانید خود را آنلاین محافظت کنید و اقدامات صحیحی برای تأمین امنیت خود انجام دهید حریم خصوصی آنلاین.

حالا ، به من بگویید ، من چیزی را از دست داده ام؟ آیا وجود دارد برنامه های رسانه های اجتماعی دوست داری من اضافه کنم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me