چگونه می توان موقعیت مکانی خود را به صورت آنلاین فریب داد

نحوه فریب دادن موقعیت مکانی بصورت آنلاین در رایانه های شخصی ، مک ، اندروید ، آیفون ، آی پد و بقیه دستگاههای شما؟ در حال حاضر داغترین بحث در اینترنت این است که چه میزان ردیابی باید مجاز باشد؟ مهمتر از همه ، ردیابی چقدر قانونی است؟ آیا کاربر برنامه ها در محل مورد نظر خود از طریق ISP ها و دیگر آژانس های اینترنتی ردیابی می کند یا اینکه آیا ما فقط فرض می کنیم که مورد غرور و هوس و هوس و علاقه های آنها قرار گرفته ایم؟ جواب واضح است نه. دیگر لازم نیست مکان خود را بصورت آنلاین فاش کنید. در حقیقت ، این حق اساسی خصوصی شماست که فقط به افرادی اجازه دهید که در آن مکان پیدا کنید و آنها را شایسته آنها بدانید. این یعنی فقط دوستان و خانواده شما.

چگونه می توان موقعیت مکانی خود را به صورت آنلاین فریب داد

چگونه می توان موقعیت مکانی خود را به صورت آنلاین فریب داد

شما به طور مداوم به صورت آنلاین پیگیری می شوید

با این حال ، با کوکی ها ، ردیابی مخفیکاری و تعداد زیادی نرم افزار دیگر که همگی برای نمایش صمیمی ترین جزئیات شما برای هرکسی که مایل به پرداخت هزینه دریافت آنها باشد ، عاقلانه است که حداقل بدانید چگونه می توانید مکان خود را نقاب بزنید. تصریح می کند که در برخی موارد ، مکان یابی مکانی بسیار مفید است. مانند زمانی که گم شده اید و از نقشه های Google برای یافتن راه برگشت یا یافتن نزدیکترین رستوران یا فروشگاه استفاده می کنید. با این وجود ، ردیابی جغرافیایی می تواند ناراحت کننده باشد وقتی شما توسط تبلیغات خرده فروشان محلی بمباران می شوید و یا اگر در چین یا روسیه زندگی می کنید ، به مکانی پیدا می شوید که تضاد ایجاد کند..

چگونه می توان موقعیت مکانی خود را به صورت آنلاین فریب داد

دانستن چگونگی محافظت از اطلاعات موقعیت مکانی شما بسیار مهم است. سایتهایی که بازدید می کنید و برنامه هایی که از آنها استفاده می کنید عمدتاً از دو چیز برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده می کنند: آدرس IP عمومی و داده GPS. در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید مطمئن شوید مکان و سفرهای روزانه شما دانش عمومی نیست:


VPN

VPN ها در امنیت سایبری نهایی هستند. آنها بهترین امکانات را برای هرکسی که به دنبال استفاده از اینترنت ایمن هستند ارائه می دهند و با در نظر گرفتن امکاناتی که ارائه می دهند ، به معنای واقعی کلمه بی ارزش هستند. می توانید مکان واقعی خود را نقاب کنید ، از یک سرور alt استفاده کنید ، موارد محدود شده در منطقه خود را تماشا کنید و مکان واقعی خود را از دیگران مخفی نگه دارید. برنامه های VPN با Windows PC ، Mac ، Android ، iOS و FireStick سازگار است. حتی اگر سازگار باشد می توانید یک اتصال VPN را مستقیماً روی روتر خود تنظیم کنید.

برای استفاده از VPN برای جعل مکان آنلاین خود ، ابتدا باید با ارائه دهنده خدمات VPN عضو شوید. مانند هر چیز دیگری که می توانید بصورت آنلاین خریداری کنید ، VPN های خوب و موارد بد نیز وجود دارند. از نظر بهترین خدمات VPN می توانید از این طریق برای فریب موقعیت مکانی خود استفاده کنید, ExpressVPN درست در بالا است در اینجا برترین VPN های سال 2018 معرفی شده اند.

به منظور. واسه اینکه. برای اینکه با استفاده از VPN مکان آنلاین خود را جعلی کنید, این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

  1. ابتدا با یک VPN از لیست بالا وارد شوید.
  2. سپس برنامه VPN خود را بر روی رایانه شخصی ، Mac ، Android یا iOS خود بارگیری و نصب کنید.
  3. برنامه را راه اندازی کنید و وارد سیستم شوید.
  4. از داخل برنامه ، به یک سرور VPN وصل شوید.

آدرس IP شما واقعاً مخفی خواهد شد. در عوض ، تمام برنامه ها و سایت هایی که بازدید می کنید فقط آدرس IP عمومی سرور VPN را که اکنون به آن متصل هستید خواهید دید.

ردیابی را در مرورگرها و برنامه های تلفن همراه خود خاموش کنید

بسیاری از مرورگرها و برنامه ها از موقعیت جغرافیایی برای افزایش تجربه مشتری خود استفاده می کنند. اما می توانید با رفتن به تنظیمات و خاموش کردن سرویس های مبتنی بر مکان ، این موارد را خاموش کنید. همچنین می توانید از گزینه مرورگر خود گزینه “not track” را انتخاب کنید. اگرچه مشکل این است که شما فقط قادر خواهید بود به تعداد محدودی از سرورها و سایتهای میزبان دسترسی پیدا کنید. در عین حال ، این کاری برای ماسک کردن آدرس IP و بنابراین مکان واقعی شما نخواهد کرد. اما این حداقل یک گام به سوی ردیابی کمتر جغرافیایی است.

TOR

هرکسی که از امنیت آنلاین چیزی می داند و نگران آن است ، از TOR استفاده می کند. این مرورگر به شما امکان می دهد هنگام ارسال یا دریافت داده ، به صورت ناشناس آنلاین باشید. با این حال ، این مانع نخواهد شد که شرکتها از مکان شما آگاهی داشته باشند زیرا آدرس IP شما هنوز هم برای آنها قابل مشاهده خواهد بود. در حقیقت ، مقامات دولتی غالباً آدرس های IP را در حال اجرا TOR ردیابی می کنند تا اطمینان حاصل شود که از آنها برای چیزهای غیرقانونی استفاده نمی شود.

همیشه از HTTPS استفاده کنید

اگر به حریم شخصی آگاه هستید ، پس از مراجعه به سایتی ، اطمینان حاصل کنید که یک “S” در انتهای HTTP در آدرس وب سایت وجود دارد. این اطمینان حاصل می کند که اتصال شما با SSL یا Secure Socket Layer امن است. این ابتدایی ترین نوع امنیت آنلاین است اما با این وجود از اهمیت برخوردار است.

از برنامه های ضد ردیابی استفاده کنید

این ابزارها برای حفظ حریم خصوصی و امنیت سطح پایه مفید هستند. آنها از ردیابی سایت های تصادفی که بازدید می کنید جلوگیری می کنند. با این حال ، آنها می توانند به راحتی برای هکرهای فصلی و افراد مشهور اینترنت دور بزنند. بنابراین اگرچه آنها ممکن است گزینه روزمره خوبی باشند ، قطعاً نباید به آنها بسته شد.

WebRTC را غیرفعال کنید

پیکربندی RTC یا Real Time Configuration به اطلاعاتی اطلاق می شود که به هر کسی که آن را از طریق سرور شما بصورت آنلاین درخواست کند ارائه می شود. این بدان معنی است که ANYBODY می تواند آدرس IP شما را پیگیری کند. با این حال ، با نصب برنامه های مناسب نیز این مشکل به راحتی برطرف می شود. فروشگاه برنامه اندرویدی می تواند بسیاری از برنامه های مختلف را در اختیار شما قرار دهد. اگر از مرورگر Firefox استفاده می کنید ، می توانید این کار را مستقیماً از تنظیمات پیکربندی غیرفعال کنید.

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی معادل قرن بیست و یکم باشگاه محلی کشور است. اینجاست که می توانید بدون توجه به مرزها یا مرزهای سیاسی ، افراد معاصر را معاشرت و پیدا کنید. با این حال ، این امر شما را در برابر انبوهی از شکارچیانی که فقط منتظر شما هستند ، از شما محافظت می کند. به عنوان یک قانون ، هرگز اطلاعات شخصی را به کسی ندهید ، مگر اینکه دلیل خوبی برای اعتماد به آنها داشته باشید. نشان دادن دوستان با عکس از رستوران محلی یا پارک آبی ممکن است سرگرم کننده به نظر برسد ، اما مکان شما و مکان کسانی که همه به شما متصل هستند را نشان می دهد و همه را در معرض خطر بالقوه قرار می دهد. ویژگی های ردیابی خودکار برنامه های رسانه های اجتماعی خود را خاموش کنید و مطمئن شوید که پست های شما فقط در دسترس افراد تأیید شده است.

VM

ماشین های مجازی یا VM ها برای اطمینان از اینکه عوامل مخرب وارد جریان داده های تلفن همراه ، لپ تاپ و سایر دستگاه های شما نمی شوند عالی هستند. در اصل ، یک VM به شما امکان می دهد تا پرونده هایی را از سرور غیر از خودتان باز کنید. بنابراین به طور مؤثر نادرست هرگونه سخنان موردعلاقه مربوط به مکان واقعی شما را نادرست می کند. گرچه کمی خسته کننده است ، هنگامی که می دانید فعالیت سایبری شما در حال تماشا است ، این روش ایده آل است.

چگونه می توانید موقعیت مکانی خود را به صورت آنلاین فریب دهید – بسته بندی کنید

اگر به امنیت خود اهمیت می دهید و نمی خواهید کسی موقعیت مکانی شما را حفظ کند ، حتماً روش های فوق را دنبال کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me