بهترین VPN با Kill Switch

هنگامی که به دنبال ارائه دهنده VPN هستید ، چندین ویژگی پیشرفته وجود دارد که ممکن است بخواهید قبل از ورود به سیستم با آنها ، یک ارائه دهنده را تضمین کنید. یکی از آنها باید قابلیت خاموش کردن اتصال اینترنت شما را بلافاصله هنگامی که سرویس VPN شما به خطر بیفتد. سوئیچ کشتن اینترنت بسیار مهم است زیرا به شما امکان می دهد با مرور اینترنت بدون هیچ نوع محافظت آنلاین و در هر مقطع زمانی خاص خود را در معرض خطر قرار دهید. این یک اقدام امنیتی عالی است زیرا ISP ها یا سایت های محدود کننده جغرافیایی که ممکن است در آن بازدید کنید فقط به چند ثانیه زمان نیاز دارید تا آدرس IP خود را بگیرید و شما را از سایت آنها قفل کنید..

بهترین VPN با Kill Switch

بهترین VPN با Kill Switch

بهترین VPN با Kill Switch – معرفی

اگر ارائه دهنده شما سوئیچ kill internet را به عنوان یکی از ویژگی های آن ارائه می دهد ، احتمال دارد که این خط مشی عدم ورود نیز داشته باشد. ارائه این دو ویژگی به این معنی است که ارائه دهنده شما قصد دارد از امنیت شما در آنلاین پشتیبانی کند و این امکان وجود دارد که ترافیک مرور شما فقط برای شما خصوصی و محرمانه باقی بماند..

بهترین VPN با Kill Switch Review

در این بررسی ، ما به برخی از ارائه دهندگان ارائه دهنده این دو سرویس نگاهی خواهیم انداخت ، و همچنین درباره نوع خدمتی که انتظار دارید از آنها دریافت کنید ، توضیح خواهیم داد.


1. ExpressVPN Internet Kill Switch for Windows

اولین کسی که در لیست ما قرار دارد ExpressVPN است ، یکی از معدود ارائه دهندگان VPN که ما می توانیم به عنوان بهترین در جهان معرفی کنیم. این بچه ها در مورد حریم خصوصی آنلاین جدی هستند و شما می دانید که از طریق کیفیت خدمات ارائه شده آنها. آنها هیچ تلاشی برای وارد کردن سابقه مرور کاربران خود نمی کنند ، و فرم های رمزگذاری محکمی را ایجاد می کنند که اطمینان حاصل نمی کند هیچ شخص ثالث قادر به نفوذ به اتصالات مشتری خود نباشد.

این سرویس به مکانیزم سوئیچ kill internet (اینترنت کشنده) به عنوان یک قفل شبکه (Network Lock) اطلاق می شود و از طریق پنجره گزینه ها می تواند بر روی تب General فعال شود. این سرویس در واقع بصورت پیش فرض فعال شده است ، بنابراین اگر کاملاً نا آشنا با VPN و تنظیماتی که باید برای کار به کار بیایید ، واقعاً نیازی به تنظیم کار ندارید. درست در زیر کادر “فعال کردن” ، توضیح مختصری را در مورد روشن کردن سرویس انتظار می بینید: “این اطمینان حاصل می کند که اینترنت شما از طریق تونل مطمئن ExpressVPN عبور می کند و اگر ExpressVPN به طور غیر منتظره قطع شود ، تمام ترافیک متوقف می شود”. پس از آزمایش سرویس ، می توانیم تأیید کنیم که این نسخهها کار می کند ، و این یکی از مواردی است که می توانید به طور کامل به آن اعتماد کنید.

2. IPVanish – Internet Kill Switch for Mac & پنجره ها

سطح تعهد به حریم شخصی کاربران که توسط IPVanish در خدمات آنها نشان داده شده است ، یکی از دلایلی است که دارای لژیون کاربرانی است که هرگز واقعاً وسوسه نمی شوند به هر ارائه دهنده دیگری تغییر دهند. آنها به مشتریان خود اطمینان می دهند که هیچ کس به سابقه ای از سابقه مرور خود دسترسی نخواهد داشت ، و در صورتی که سرویس VPN آنها به طور ناگهانی متوقف شود ، هیچ کس نیز قادر به اتصال کاربران خود نخواهد بود..

گزینه های سوئیچ kill VPN kill آنها در واقع برای کاربران Mac OS X و Windows ویندوز در دسترس است ، و این باعث می شود آنها به یکی از معدود ارائه دهنده هایی که در مورد کاربران دستگاه Apple خود فکر کرده است. در میان لیست گزینه هایی که هنگام فعال کردن سوئیچ kill خواهید دید ، گزینه تغییر دادن آدرس IP شما به صورت دوره ای است. این تضمین می کند که هیچ کس قادر به پیگیری VPN مجازی شما نیست و همچنین در جهت تقویت امنیت شما کار می کند.

3. NordVPN – VPN Kill Switch for Windows

سومین مورد در لیست ما ، NordVPN است ، خدماتی که همچنان در همه جهش ها و مواردی که اکثر ارائه دهندگان آن می خواهند از یک ارائه دهنده داشته باشند ، رشد می کند. با دفتر مرکزی خود در پاناما ، NordVPN در سال 2012 تأسیس شد و در 3 سال خدمت خود ، خود را به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان موجود در بازار تأسیس کرده است. یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت گسترده آن شده است ، فناوری kill switc است.

NordVPN دارای سوئیچ خودکار قتل اینترنتی است که هر زمان سرویس VPN خود را به یک دلیل یا دیگری قطع می کند با لگد زدن به آن کار می کند. با این کار ، هر برنامه ای که ممکن است سعی کند از طریق اینترنت کار خود را جاسوسی کند ، به محض قطع ارتباط از اینترنت خاموش می شوید. این شما و داده های شما را از هر شخص ثالثی که ممکن است بخواهد از اطلاعات شما برای باج گیری یا سوء استفاده استفاده کند ، ایمن نگه می دارد. امروز با 8.00 دلار در ماه با NordVPN ثبت نام کنید و یک سطح بی نظیر از خدمات به مشتریان ، همراه با یکی از بهترین سطوح رمزنگاری موجود در بازار ، دریافت خواهید کرد..

4. PIA – سوئیچ کشتن اینترنت ویندوز / مک

از اولین ارائه دهندگان معرفی سوئیچ های kill VPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی بود. این سرویس بخاطر ارادت خود به حریم شخصی کاربران شناخته شده است ، این سرویس قابلیت سوئیچ kill internet خود را هم به کاربران ویندوز و هم برای مک ارائه می دهد. این ویژگی حفاظت از قطع اتصال VPN را فعال می کند که به محض قطع اتصال شما به سرویس VPN آنها ، دسترسی به اینترنت شما خاموش می شود. دسترسی عادی به محض غیرفعال کردن سوئیچ kill یا خارج شدن از برنامه امکان پذیر است. برای کاربرانی که دارای 2 اتصال همزمان هستند ، باید به آنها توصیه شود که فقط 1 اتصال فعال متوقف شود.

یکی دیگر از ویژگی های PIA خط مشی عدم ورود به سیستم است که از ذخیره اطلاعات اطلاعات شما جلوگیری می کند. این ویژگی هرکسی را که امیدوار است از سابقه مرور شما با خلیج آگاهی داشته باشد ، نگه می دارد و به شما امکان می دهد تا با حسن آگاهی که هیچ کس از اتصال شما در آن استفاده نمی کند ، کارهای حساس خود را با خیال راحت انجام دهید. در تنظیمات “رمزگذاری” آنها قادر خواهید بود تا کاری را برای تأیید هویت داده ها انجام دهید & رمزگذاری ، شما را به طور جدی کنترل محافظت آنلاین خود قرار می دهد.

نتیجه گیری در مورد بهترین VPN ها با سوئیچ Kill Internet

با 4 خدمتی که در بالا به آنها ذکر شد ، پس از خاموش شدن سرویس VPN به طور غیر منتظره ، هرگز به سختی آسیب پذیر خواهید ماند. سوئیچ kill VPN شما و تمام داده های شما را محافظت می کند ، و امنیت شما تا زمانی که سوئیچ kill را روشن کرده اید ، هر چیزی را مهار می کند. نظر یا بازخورد دارید؟ آنها را در بخش زیر بگذارید & ما حتما جواب خواهیم داد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me