چگونه می توان یک آدرس IP برزیلی در خارج از برزیل دریافت کرد

چگونه می توان یک آدرس IP برزیلی در خارج از کشور دریافت کرد? برزیل بزرگترین کشور آمریکای لاتین با 200 میلیون نفر ساکن با سه میلیون نفر از این ساکنان در خارج از کشور است. تقریباً 66٪ از جمعیت برزیل به دلیل استفاده سنگین از رسانه های اجتماعی امسال به اینترنت رسیده اند. 90٪ از آن دسته از برزیلی هایی که به اینترنت دسترسی دارند ، بطور متوسط ​​26 ساعت در هفته می گذرانند. در حال حاضر ، کسانی که در برزیل زندگی می کنند مشکلی برای دسترسی به کانال های محلی مانند GloboTV یا telenovelas برزیل در حالی که ساکنان خارج از کشور دارند انجام نمی دهند..

بدون آدرس IP برزیل ، مهاجران برزیلی که در انگلستان ، پرتغال ، اسپانیا ، ایالات متحده ، مکزیک ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و استرالیا زندگی می کنند نمی توانند کانال هایی مانند Globo یا PFC را تماشا کنند. به منظور تماشای چنین کانال هایی در خارج از کشور ، به یک آدرس IP برزیلی نیاز دارند که می توانند از طریق VPN دریافت کنند. یک VPN می تواند IP خود را تغییر داده و آنها را قادر به دور زدن انواع محدودیت های جغرافیایی کند. در راهنمای زیر نحوه دریافت IP برزیلی در برزیل را بیابید.

چگونه می توان IP برزیلی را در خارج از کشور دریافت کرد؟

نحوه دریافت آدرس IP برزیل در خارج از برزیل


نحوه دریافت IP برزیل با استفاده از VPN

بهترین راه برای برزیلی ها در خارج از کشور برای دریافت یک آدرس IP از طریق VPN است. یک شبکه خصوصی مجازی دستگاه شما را به یکی از سرویس های خود متصل می کند و یک اتصال آنلاین ایمن ایجاد می کند. استفاده از VPN به شما این امکان را می دهد تا یک آدرس IP برزیلی را در خارج از برزیل بدست آورید و کلیه داده هایی را که از طریق اینترنت یا از طریق اینترنت منتقل می کنید ، ایمن کنید. پس از دریافت برنامه VPN ، می توانید به سرور کشور مورد نظر خود وصل شوید. پس از آن ، به شما آدرس IP سرور داده می شود و به این ترتیب واجد شرایط دسترسی به محتوای آن کشور می شوید. اطلاعات بیشتر در مورد بهترین VPN برای برزیل درست همین جا. به سادگی این مراحل را دنبال کنید تا یک آدرس IP برزیلی در هرجای دنیا دریافت کنید:

  1. با یک VPN ثبت نام کنید ، بهترین نوع آن ExpressVPN است.
  2. برنامه VPN خود را بر روی رایانه های شخصی ، Mac ، Android یا iOS خود بارگیری و نصب کنید.
  3. برنامه را راه اندازی کنید و وارد سیستم شوید.
  4. یک سرور برزیلی را انتخاب کنید و به آن متصل شوید.
  5. برای اطمینان از این تغییر ، آدرس IP خود را از طریق وب سایتی مانند WhatIsMyIP.network بررسی کنید.
  6. از همین حالا ، می توانید در اینترنت با آدرس IP برزیلی خود گشت بزنید که گویا در برزیل واقع شده اید.

شما باید یک VPN پیدا کنید که دارای خدمات برزیلی با پهنای باند کافی باشد ، بنابراین می توانید محتوای برزیل را بدون هیچ گونه لکنت یا وقفه پخش کنید.. ExpressVPN بهترین VPN برای کار است. با استفاده از این ارائه دهنده خدمات ، هیچ سرویس ISP در حال پرتابی نیست و پهنای باند نامحدود است. اگر می خواهید سایر ارائه دهندگان خدمات را بررسی کنید ، حتماً جدول زیر را بررسی کنید.

چرا به IP IP برزیل احتیاج دارید?

عدم امکان ورود به محتوای زادگاه شما می تواند ناامید کننده باشد. این واقعیت که شما می توانید آدرس IP کشور خود را هنگام خروج از کشور از دست دهید ، معایب آن را دارد ، اما راهی برای برگرداندن آن وجود دارد. بنابراین اگر خارج از کشور برزیل زندگی می کنید ، نیاز به یک آدرس IP را در آنجایی خواهید فهمید. با استفاده از VPN ، می توانید با یک آدرس IP در برزیل به اینترنت وصل شوید و از هر نقطه در جهان به سایت ها و خدمات فقط برزیل دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل به IP IP برزیلی احتیاج دارید:

به محتوای برزیلی دسترسی پیدا کنید

اگر می خواهید برنامه های تلویزیونی مانند Avenida Brasil و The Mechanism را از خارج از برزیل تماشا کنید ، باید آدرس IP خود را تغییر دهید. کانال یا وب سایتی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید باید IP را از داخل برزیل تشخیص دهد ، در غیر این صورت دسترسی شما به خدمات آن رد خواهد شد.

زبان را کامل کنید

بهترین راه برای تکمیل لهجه برزیل این است که خود را در 100٪ برنامه های تلویزیونی برزیل غوطه ور کنید (به طور عمده لهجه های Carioca و Sao Paulo). برای این که این کار را انجام دهید ، باید به محتوای محلی دسترسی داشته باشید. و به همین دلیل ، شما به یک آدرس IP برزیل قطعاً نیاز خواهید داشت.

ناشناس بودن

تغییر آدرس IP شما می تواند برای امنیت شما بسیار مفید باشد. شما لازم نیست که درباره آنچه انجام می دهید نگران باشید زیرا به هر حال هیچ کس حتی نمی داند شما شما باشد. این IP شما در برزیل نیست که مسئولیت این امر را با داشتن یک IP متفاوت مسئولیت این امر قرار دهید ،.

تجارت کنید

اگر یک خانه بازرگانی را در برزیل اداره می کنید ، نمی توانید به وب سایت ها و خدمات مستقر در محلی دسترسی پیدا کنید. برای اینکه بتوانید معاملات تجاری خود را در خارج از کشور مدیریت کنید ، به VPN نیاز دارید تا آدرس IP فعلی خود را با یک برزیل جایگزین کنید..

یک آدرس IP برزیلی دریافت کنید

VPN خدماتی را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد آدرس IP خارج از کشور خود را به یکی از آنهایی که در برزیل در دسترس است تغییر دهید. با کمک VPN ، شما قادر خواهید بود از هر ایستگاه تلویزیونی برزیلی که از طریق اینترنت در دسترس است ، لذت ببرید ، بدون آنکه با هر خطایی روبرو شوید. به ما اطلاع دهید که ارائه دهنده خدمات VPN به شما در دستیابی به محتوای برزیل در خارج از کشور در بخش نظرات زیر کمک کرده است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me