چگونه تماشای Peaky Blinders Season 5 Stream Online را پخش کنیم؟

فصل پنجم Peaky Blinders در دست ساخت است و این بار از سال پخش می شود. من به عنوان یک فن ، می خواهم به شما بگویم که چطور می توانید بدون توجه به جایی که هستید ، آن را تماشا کنید. همانطور که ممکن است بدانید ، کانالهایی که سریال را پخش می کنند خارج از کشور مربوطه جغرافیایی مسدود شده اند, ساخت دسترسی بین المللی غیرممکن است.

اما ، نه یک VPN و DNS هوشمند در تصویر آورده شده است به این صورت است که می توانید همزمان با پخش شدن در هر دستگاه ، پخش را به صورت زنده پخش کنید ، فقط در ادامه بخوانید. 

چگونه فصل 4 Peaky Blinders را بصورت آنلاین تماشا کنیم؟

نحوه تماشای فصل 5 Peaky Blinders فصل 5 بصورت آنلاین?

نحوه تماشای پرده های Peaky در خارج از انگلستان با استفاده از VPN

بینندگان انگلیسی قادر خواهند بود تماشای پرده های Peaky به صورت آنلاین رایگان پخش کنید با تشکر از iPlayer BBC. آمریکایی ها باید کمی بیشتر صبر کنند تا نتفلیکس فصل 5 را به کتابخانه خود اضافه کند. باز هم ، iPlayer بی بی سی نتفلیکس آمریکایی جغرافیایی مسدود شده در خارج از کشور است. اگر می خواهید محدودیت های منطقه ای را حذف کنید و کانالهای جریان Peaky Blinders را در استرالیا ، کانادا یا جاهای دیگر در خارج از کشور مسدود کنید ، باید مکان آنلاین خود را فریب دهید با استفاده از پراکسی های VPN یا Smart DNS. فرض کنید پیش رفتید و هشدارهای ما را نادیده گرفتید ، فقط با آن روبرو خواهید شد این خطاهای جغرافیایی هنگام تلاش برای دسترسی به BBC در خارج از کشور: 


“برنامه های iPlayer BBC فقط برای بازی در انگلستان در دسترس هستند.”

این محتوا در مکان شما موجود نیست. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید. “

اکنون ، این به هیچ وجه راهی نیست که به شما بگوید شما نمی توانید به iPlayer BBC در خارج از کشور دسترسی پیدا کنید. با ارائه دهنده خدمات VPN امکان پذیر است. ایستاده برای شبکه خصوصی مجازی ، یک VPN دقیقاً همین را ایجاد می کند و داده های کاربران را از طریق آن منتقل می کند. نه تنها داده ها را ایمن نگه دارید بلکه از طریق یک سرور دوباره آنرا تغییر دهید – که کاربر انتخاب می کند – و به نظر می رسد که از محل سرور در می آید. در نتیجه ، شما به به محتوا مستقر در آن مکان دسترسی پیدا کنید و همچنین در حین انجام این کار ایمن بمانید. نگاهی به تمام مزایای دیگری که باید پس از مشترک شدن در VPN بدست آورید ، بدست آورید. 

  • دسترسی به محتوای مسدود شده: شما می توانید محدودیت های اعمال شده در کانال ها و خدمات مورد نظر خود را هنگام تغییر مسیر ترافیک خود از طریق سرور مستقر در آن مکان ، حذف کنید. 
  • ISP خود را کنترل کنید: ارائه دهندگان خدمات اینترنت می توانند با خاموش کردن آن بر اینترنت شما تأثیر منفی بگذارند. با این وجود ، با اتصال VPN می توانید از این کار جلوگیری کنید. 
  • به دست آوردن حریم خصوصی آنلاین: فرایند رمزگذاری که به محض اتصال به VPN انجام می شود ، اطمینان حاصل می کند که در معرض دید آنلاین نیستید ، و می توانید با حفظ حریم خصوصی کاملاً در وب جستجو کنید..
  • برنامه های کاربرپسند: بدون استفاده آسان مشتری های نرم افزاری ، کاربران هیچ کمکی برای محصول VPN پیدا نمی کنند.  

بهترین VPN برای پرده های Peaky 

من به شما قول می دهم خدمات بهتری از این وجود ندارد ExpressVPN. فقط 30 روز آن را امتحان کنید ، سپس به ما اطلاع دهید که آیا ارزش اشتراک دارد یا نه. بله ، شما می توانید آن را برای چرخش 30 روزه سپس لغو اشتراک کنید و در صورت راضی نبودن پول خود را پس بگیرید.

شرکت اداره می شود بسیاری از سرورها در سراسر جهان, و این فقط باعث می شود سرعت جریان بهتر شود. اما اگر در این امر حضور پیدا نکردید ، در اینجا چندین ارائه دهنده دیگر که می توانید از آنها استفاده کنید ، آورده شده است. 

چگونه می توان با استفاده از DNS هوشمند ، پرده های Peaky Peak را آنلاین پخش کرد

تو می توانی محدودیت های جغرافیایی را بزنید به دو روش, VPN یا Smart DNS. دوم امنیت را تضمین می کند ، دوم سرعت بالاتر را تضمین می کند. تو تصمیم بگیر. اگر بی تاب و بی حوصله ای هستید که به امنیت آنلاین اهمیت کمتری می دهید ، پیش بروید و در یک Smart DNS مشترک شوید. اما بخاطر داشته باشید که آدرس IP شما را رمزگذاری و رمزگذاری نمی کند. با این حال ، به لطف عدم رمزگذاری ، به این نتیجه رسیدید سرعت پخش سریعتر را تجربه کنید. اگر این همان چیزی است که شما بعد از آن هستید ، درباره آنچه که از Smart DNS انتظار دارید ، بیشتر بخوانید.

  • با یک اشتراک هوشمند DNS ، می شوید انسداد انواع کانال های انگلیس در خارج از کشور. 
  • اگر ISP شما از پروکسی شفاف یا ربودن DNS استفاده می کند ، احتمال دارد Smart DNS شما کار نکند..
  • DNS هوشمند تقریباً است سازگار با همه دستگاه های جریان: PS4 ، PS3 ، Xbox ، Apple TV ، Smart TV ، Amazon Fire TV Stick ، ​​Wii ، PC ، Mac ، iPhone ، iPad و Android.
  • شما فقط می توانید آنچه را که Smart DNS Smart خود از مسدود کردن پشتیبانی می کند ، رفع انسداد کنید. 
  • با داشتن DNS هوشمند ، نمی توانید مکان مجازی جدید خود را به صورت دستی انتخاب کنید.

اگر فکر می کنید از DNS Smart استفاده کنید ، به دنبال این نباشید Unlocator شما را پوشانده است این پروکسی است که از رفع انسداد پشتیبانی می کند بیش از 220 کانال, و این یک انتخاب مناسب برای پخش آنلاین است. شما همچنین می توانید از یک دوره 7 روزه جایی که شما می توانید سرویس را امتحان کنید و ببینید که آیا به دلخواه شماست یا خیر. 

نحوه تماشای پرده های Peaky Blinders فصل 5 در هر کجا?

پس از فصل های موفق ، فصل پنجم Peaky Blinders بسیار پیش بینی شده است. با داشتن ستاره هایی چون آدرین برودی ، سیلیان مورفی ، تام هاردی و شارلوت رایلی که همه میهمانی می کنند ، این سریال تلویزیونی خاص واقعاً ارزش تماشای آن را دارد. آیا قرار هست شما از VPN یا DNS هوشمند استفاده کنید برای پخش کردن آن؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me